درباره فروشگاه آنلاین دکوریت

گروه طراحی داخلی و دکوراسیون دکوریت با سابقه ای درخشان در زمینه بازسازی،طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی فعالیت دارد ، که به یاری خدا به تدریج دامنه فعالیت های خود را گسترش داده است. امروزه توسعه تکنولوژی و دسترسی بیشتر به امکانات دیجیتال و فشردگی زمان در زندگی امروزی و منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیستری از افراد جذب خرید اینترنتی می شوند.با توجه به سبک زندگی مدرن و حجم فشرده ی کارها بیشترین چیزی که هر فرد به آن نیاز دارد آرامش است.محیطی که فرد در آن کار یا زندگی میکند یکی از مهم ترین عوامل القای حس آرامش و راحتی بفرد است. هدف دکوریت کمک به شما در فراهم سازی محیطی آرام و راحت برای شماست. دکوریت تامین کننده ملزومات دکوراسیون داخلی و مبلمان میباشد. همچنین تیم مجربی آماده مشاوره،راهنمایی و اجرای طراحی داخلی و بازسازی های محل کار و زندگی شما هستند. دکوریت اولین فروشگاه آنلاین دکوراسیون داخلی است که به شما امکان دسترسی به گستره ی زیادی از محصولات متنوع را میدهد و با داشتن گستره ی زیادی از ابزار دکوراسیون و بازسازی تا تزئینات مبلمان شمارا از سردرگمی نجات میدهد. اما وجه تمایز دکوریت دسترسی شما به مشاوره برای انتخاب بهترین گزینه برای محیط شماست همچنین شما میتوانید ۰تا۱۰۰ پروژه ی بازسازی و طراحی فضای داخلی خود را به دکوریت بسپارید.

خدمات ما

ما در دکوریت دیزاین دکوراسیون نمی‌سازیم، رویا خلق می‌کنیم

طراحی و اجرای 0 تا 100 دکوراسیون داخلی

دکوریت دیزاین متشکل از یک تیم کامل و مجرب در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی است.بعد از تماس با دکوریت مشاور طراح به شما کمک خواهد کرد تا ذهنیت شما به واقعیت تبدیل شود.همچنین در صورت درخواست شما مدل سه بعدی طرح برای تجسم بهتر شما اجرا خواهد شد.ضمنا در تمام مراجل اجرا طراح نظارت کامل بر روی روند پروژه خواهد داشت.

تیم کامل اجرایی

دکوریت دیزاین با تیمی کامل و حرفه ای از متخصصین و مجریان دکوراسیون ، این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با خیالی آسوده اجرای تمام امور مرتبط با دکوراسیون خود را از کوچک ترین موارد تا پروژه های بازسازی کامل را به تیم دکوریت واگذار کنید.

تامین ملزومات دکوراسیون داخلی

فروشگاه اینترنتی دکوریت دیزاین این امکان را به شما میدهد تا با دسترسی به گستره ی وسیعی از ملزومات دکوراسیون محصولات و ملزومات مورد نیاز در دکوراسیون خود را تهیه کنید.به علت تنوع بالا و پوشش حداکثری نوع و برند محصولات شما میتوانید به راحتی بدون نیاز به مراجعه حضوری مقایسه ، بررسی و نهایتا انتخاب خود را انجام دهید. همچنین امکان انتخاب از روی کالیته و آلبوم مورد نظر درب محل شما وجود دارد.و شما میتوانید از مشاوران ما در راستای انتخاب بهتر راهنمایی بگیرید.

چرا دکوریت دیزاین؟

پوشش گستره ی وسیعی از محصولات و خدمات مرتبط با دکوراسیون به صورت تخصصی

بیش از 13 سال سابقه درخشان و انجام بیش از 100 پروژه کوچک و بزرگ موفق دکوراسیون داخلی

امکان دسترسی به خدمات و محصولات در سراسر ایران با مناسب ترین قیمت

مرجعی کامل در حیطه دکوراسیون و جلوگیری از سردرگمی شما در انتخاب طراح،مجری و فروشنده ی محصولات دکوراسیون

آشنایی با تیم ما

زهرا کشتکار باقری

حمید صفارها

آواتار موبایل
Main Menu x
X