وبلاگ

مزایای درب های آلومینیومی کشویی + عکس

درب های آلومینموی کشویی

در چند دهه گذشته علاقه به درب های کشویی به ویژه درب های آلومینیومی دو چندان شده که بخشی از این علاقه به دلیل مدرن و به روز بودن این درب ها است. ما امروز می خوایم بخشی از خوبی های این درب های آلومینیومی و استفاده صحیح آن ها در خانه های امروزی رو بهتون آموزش بدیم پس مطمین بشید که تا آخر این مقاله با ما هستید.

مزایای استفاده از درب های آلومینیومی:

  • اشتفاده در فضاهای کم جا

این درب های آلومینیومی به دلیل آسانی در نصب و استفاده بهترین گزینه برای خانه های کوچیک و کم جا هستن. با شما میتونید با نصب کردن این درب ها از هدر رفتن فضای خانه در ابعاد بالا جلوگیری کنید.

  • استفاده آسان

این نوع درب های آلومینیومی از نصب و استفاده بسیار راحتی برخودارد هستند. سازکار این نوع درب ها به صورت قرار گیری در دو چارچوب ریلی در بالا و پایین درب هست. همین نوع کمترین زمان برای راه اندازی و استفاده رو نسبت به درب های قدیمی از آن خودش کرده.

  • استفاده در مکان های دشوار

خیلی از ما خانه هایی رو دیدیک که درون آن ها استفاده از درب های لولایی و قدیمی دشوار و در خیلی از موارد غیر ممکنه. به همین دلیل درب های آلومینیومی کشویی بهترین روش جایگزین برای این نوع شرایط هست.

  • مقاومت بالا

بالا بودن مقاومت آلومینیوم در تمامی عرصه ها ثابت شده و بدیهی است. به همین دلیل بهترین گزینه برای ساخت درب های خانه که ممکن است در معرض نور آفتاب و یا باران هستند به شمار می رود.

  • تنوع رنگ ها وطرح ها

مزایای درب های آلومینیومی

با این که درب های آلومینیومی از یک جنس هستند اما می توان در طرح ها و رنگ های مختلف مانند طرح چوب از ان ها استفاده کرد.

  • قیمت مناسب

این درب های در بازار درب های کشویی به دلیل استفاده از آلومینیوم، یکی از گزینه های مقرون به صرفه با عمر طولانی به شمار می روند.

  • تنوع بالا در مدل                                                      درب آلومینموی شیشه ای

این نوع درب ها تنوع مدلی بالایی رو نسبت به درب های دیگه دارن. مانند درب های آلومینومی تمام شیشه ای و یا درب های آلومینیومی تکه ای.

خرید و نصب:

درب های آلومینموی کشویی

برای تجربه بهترین خرید باید فاکتور های زیادی مانند مساحت و نوع درب و … در نظر بگیرید. چرا که اگر درب نامناسب را خراداری کنید ممکن است برگشت ناپذیر باشد و شما هم پول و هم وقت با ارزش خود را از دست داده باشید. همچنین ممکن است در هنگام نصب توسظ یک نابلد درب صدمه دیده و دیگر قابل تعیر شدن نباشد که این نیز دلسردی و از دست رفتن پول و وقت را با خود به همراه دارد.

تیم ما از قدم های اول برای مشاوره و خرید درب ها تا نصب و را ه اندازی آن ها در کنار شماست تا بتوانید بهترین تجربه را با کمترین هزینه احساس کنید.

کافی است به از ظریق راه های ارتباطی و یا پیج اینستاگرامی ما به آدرس  @Decoritdesign با ما در ارتباط باشد.

 

 

 

 

 

 

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آواتار موبایل
Main Menu x
X